Domov Prominenti Známe spevácke a herecké hviezdy, ktoré začínali na detskej stanici (1. časť)

Známe spevácke a herecké hviezdy, ktoré začínali na detskej stanici (1. časť)

0
1

V súčasnosti patria medzi tie najznámejšie spevácke a herecké hviezdy a pozná ich takmer celý svet. Vedeli ste však, že týchto 14 známych ľudí začalo svoju kariéru na detskej televíznej stanici Disney Channel?

Demi Lovato

Demi Lovato je americká speváčka, skladateľka a herečka. Svoju kariéru začínala vo viacerých seriáloch a filmoch práve na Disney Channel. Jej debutový album Do not Forget sa umiestnil po jeho vydaní na 2. mieste v rebríčku Billboard 200.

Napriek tomu, že si speváčka prešla viacerými problémami v spojitosti s rôznymi závislosťami, tak dnes patrí k tým najväčším speváckym hviezdam na svete.

Selena Gomez

Selena Gomez je americká speváčka a herečka, ktorá sa tiež preslávila účinkovaním v detských reláciách a seriáloch. Objavila sa v populárnych seriáloch vrátane Hannah Montana, Sonny vo veľkom svete či Sladký život Zacka a Codyho.

Preslávila sa však seriálom Čarodejníci z Waverly, kde si zahrala hlavnú postavu Alex Russoovú. V hudobnom sveta začínala ako členka svojej kapely Selena Gomez and the Scene.

Neskôr však presedlala na sólovú dráhu, a o tom, že urobila dobre, svedčí aj fakt, že dnes patrí k tým najslávnejším speváčkam sveta. Okrem iného patrí aj k tým najsledovanejším celebritám na Instagrame.

Keri Russell

Herečku Keri Russell veľa ľudí pozná pravdepodobne vďaka seriálu Felicity, v ktorom si zahrala hlavnú postavu. Seriál patril medzi tie najsledovanejšie a najobľúbenejšie tínedžerské seriály v histórii.

No len málokto vie, že herečka začínala svoju kariéru ako jedna z účinkujúcich v šou The Mickey Mouse Club.

Justin Timberlake

Aj keď je Justin Timberlake známy predovšetkým vďaka hudbe, tak aj on si zahral v nejednom úspešnom filme ako Saturday Night Live či Sociálna sieť.

No len málokto vie, že tento úspešný spevák začínal v šou The Mickey Mouse Club.

 

Zendaya

Zendaya je americká herečka, speváčka, tanečnica a modelka. V rokoch 2010 až 2013 stvárnila postavu Rocky Blueovej v sitkome stanice Disney Channel, Shake It Up.

Odvtedy jej kariéra stúpa tým správnym smerom. Spev však šiel v jej prípade trochu do úzadia a naplno sa venuje hereckej práci. Nedávno natočila napríklad seriál Eufória, ktorý sa stal od prvej časti obľúbeným u divákov po celom svete.

Lindsay Lohan

Lindsay Lohan mala iba 11 rokov, keď získala rolu vo filme z roku 1998, The Parent Trap. Zahrala si úlohu dvoch identických, odcudzených dvojčiat.

Po úspechu filmu pokračovala v niekoľkých ďalších rolách, vrátane Freaky Friday a Mean Girls. Lohan je však bohužiaľ príklad, že nie vždy sa vyplatí začať s kariérou už od detských rokov.

Slávu totiž nezvládala tak, ako by mala a bolo o nej počuť predovšetkým v spojitosti so škandálmi, ktorých bola stredobodom. V poslednom období sa však o nej už píše menej, asi si predsa len uvedomila, že to, čo robila nemalo veľký zmysel.

Hilary Duff

Speváčka a herečka Hilary Duff bola jednou z najväčších Disney hviezd vôbec. Podarilo sa jej to vďaka hlavnej postave v seriáli Lizzie McGuire a neskôr vo filme Lizzie McGuire.

Sama však neraz priznala, že jej trvalo celkom dlho, kým sa tejto nálepky detskej Disney hviezdy zbavila.

Vanessa Hudgens

Jednou z hviezd muzikálu High School Musical bola Vanessa Hudgens. Po úspechu filmu sa Hudgens venovala spevu a objavila sa vo veľkých filmoch, ako je napríklad Spring Breakers.

Dodnes sa úspešne venuje sólovému spevu a z času na čas sa objaví aj pred kamerami.

Radoslav Hoppej, foto: internetNačítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Prominenti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…