Domov Prominenti Známe spevácke a herecké hviezdy, ktoré začínali na detskej stanici (2. časť)

Známe spevácke a herecké hviezdy, ktoré začínali na detskej stanici (2. časť)

0
0

V minulom čísle sme vám predstavili osem svetových celebrít, ktoré svoju kariéru odštartovali na detskej televíznej stanici Disney Channel. Teraz vám prinášame druhú časť článku, kde sa dozviete ktoré ďalšie spevácke či herecké hviezdy vhupli do sveta celebrít po boku Mickey Mousea.

Ryan Gosling

V roku 1993 sa dnes známy americký herec Ryan Gosling zúčastnil otvoreného konkurzu v Montreale, mal iba 12 rokov. Podarilo sa mu uspieť a tak bol aj on roky členom Mickey Mouse Clubu, vďaka ktorému naštartoval svoju kariéru.

Za sebou má nejeden úspešný film a rovnako tak sa mu podarilo získať  aj viacero filmových ocenení.

Bella Thorne

Bella Thorne je americká speváčka a herečka, ktorá sa zviditeľnila účinkovaním vo filme Bratia ako sa patrí a v seriáli Shake it up!, v ktorom stvárnila hlavnú úlohu CeCe Jonesovej po boku hereckej kolegyne Zendaye.

V súčasnosti sa venuje predovšetkým herectvu a na Instagrame ju sledujú milióny ľudí z celého sveta.

Zac Efron

Americký herec Zac Efron vďačí za svoju teraz prekvitajúcu kariéru filmu High School Musical, ktorý sa stal aj vďaka jeho výkonom obľúbeným po celom svete.

V posledných rokoch stihol natočiť nejeden úspešný film a dokázal tak, že ak na sebe človek pracuje, tak to dotiahne naozaj veľmi ďaleko.

Miley Cyrus

Miley Cyrus je americká speváčka, skladateľka a herečka. V detstve obdržala menšie roly v seriáloch Doc a Big Fish. Tínedžerským idolom sa stala vďaka roli Miley Stewartovej v seriáli Hannah Montana, ktorý vysielala televízia v rokoch 2006 až 2011.

Počas dospievania si prešla nejedným problémom či škandálom, no všetko to ustála a dnes patrí medzi tie najznámejšie a najobľúbenejšie speváčky sveta.

Fergie

Fergie je známou speváčkou a hudobníčkou. Svoju kariéru začala ešte v roku 1984, keď vstúpila do Kids Incorporated ako Stacy a bola súčasťou fiktívnej hudobnej skupiny.

Neskôr si ju všimla stanica Disney Channel, ktorá jej ponúkla byť súčasťou zaujímavých projektov. Odvtedy síce ubehlo veľa času, no Fergie na sebe i naďalej pracovala a dnes má na konte nejeden úspešný album či hit.

Britney Spears

Americká speváčka Britney Spears je v súčasnosti považovaná za spevácku ikonu. Vedeli ste však, že aj ona začínala v Mickey Mouse Clube?

Od tej doby vydala speváčka deväť štúdiových albumov, založila si rodinu či bola jednou z porotkýň talentovej súťaže X Factor. V roku 2017 prijala ocenenie na Disney Music Awards.

Radoslav Hoppej, foto: internetNačítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Prominenti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…