Domov Prominenti Zomrel len 28-ročný svetoznámy DJ

Zomrel len 28-ročný svetoznámy DJ

0
0

20. apríla svet obletela tragická správa o smrti svetoznámeho DJa Tima Berglinga, ktorého všetci poznajú pod menom Avicii.

Tim Bergling

Tim Bergling bol svetoznámy švédsky DJ a hudobný producent. Narodil sa 8. septembra 1989 v Štokholme. Kariéru DJa odštartoval keď mal 16 rokov. Od tej doby vydal 5 albumov a jeho pesničky sa umiestnili na najvyšších priečkach v hudobných rebríčkoch v niekoľkých krajinách.

V roku 2016 oznámil, že v produkovaní hudby bude pokračovať ďalej, ale kvôli zdravotným problémom nebude vystupovať pred ľuďmi. Zomrel 20. apríla 2018 počas dovolenky v Ománe.

Hudobný svet utrpel ďalšiu nečakanú stratu. V piatok 20. apríla na jednej hotelovej izbe v Ománe našli mŕtveho len 28-ročného azda najznámejšieho svetového DJa Aviciiho. Jeho smrť si až doposiaľ nik nevie vysvetliť.

Príčina smrti je nejasná

Už po jeho odchode do „dôchodku“, ktorý ohlásil v roku 2016 sa špekulovalo o možných zdravotných problémoch. Údajne trpel pankreatitídou a v minulosti podstúpil operácie žlčníku a slepého čreva.

Celej situácii nepomohlo ani to, že mal problémy s nadmerným užívaním alkoholu. Takisto je známe aj to, že užíval silné lieky, ktoré potláčali jeho strach a trému z fanúšikov.

Práve kombinácia takýchto liekov s alkoholom sa mu mohla stať osudnou. Výsledky pitvy síce vylúčili cudzie zavinenie, ale príčinu smrti stále neodhalili.

puma, foto: facebook

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Prominenti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…