Domov Zaujímavosti Zúfalí ľudia robia zúfalé činy (1. časť)

Zúfalí ľudia robia zúfalé činy (1. časť)

0
0

Život prináša rôzne situácie, ktoré si vyžadujú najkrajnejšie riešenia. Niektoré príbehy ľudí sa môžu zdať ako z podarenej komédie a neveriacky pri nich krútime hlavou. Títo ľudia a ich skúsenosti vás presvedčia, že všetko je možné.

Zo spálne rovno do krčmy

Niektorí muži sú schopní kvôli návšteve svojho obľúbeného podniku spraviť čokoľvek. Svedčí o tom aj prípad írskeho inštalatéra Patsyho Kera, o ktorom sa hovorí ako o najodhodlanejšom mužovi pod Slnkom.

Až 15 rokov svojho života totiž strávil tým, že kopal tunel zo svojej spálne, ktorým by sa jednoducho dostal do najbližšieho pohostinstva. Inšpiroval sa pritom svetoznámym filmom Vykúpenie z väznice Shawshank.

Tunel kopal pomocou všetkého, čo mu prišlo do ruky, a jeho manželka si vôbec nevšimla, že pod ich posteľou sa nachádza veľká diera. Jeho sen sa naplnil po 15-tich rokoch, kedy sa mu podarilo prekopať až na dámske záchody pohostinstva.

Muž však počas kopania spravil školácku chybu, ktorá ho prezradila. Jeho výkopové práce narušili kanalizačné potrubie suseda a po skúmaní príčiny bol 244-metrový tunel odhalený.

Keď musíš, tak musíš

Ďalší bizarný, ba až nechutný prípad zúfalosti sa stal v predajni Ikea v americkom štáte Georgia. 36-ročný muž mal údajne pociťovať silné bolesti brucha a jediné východisko videl vo vykonaní potreby.

Na nešťastie pre neho, a aj pre ostatných návštevníkov predajne, nemohol nikde nájsť verejné toalety a tak využil toalety v oddelení kúpeľní a záchodov.

Jeho konanie neostalo bez povšimnutia a k výtržníkovi okamžite pribehol člen ochranky, ktorý si ho dovolil vyrušiť. Muž nekládol žiadny odpor, akurát si vyžiadal ešte dve minúty, aby mohol dohrať hru na svojom telefóne.

Tie však nedostal a okamžite bol z predajne odvedený. Obchodný dom musel byť niekoľko hodín zatvorený a ľudia z neho boli evakuovaní. Isté je, že muž do žiadnej predajne Ikea už do konca svojho života nevstúpi.

Lupička poumývala riad

Ďalšiu bizarnú situáciu museli riešiť policajti v americkom štáte Ohio. Obdržali totiž telefonát majiteľa domu, ktorému sa niekto vlámal do domu. Išlo o ženu, ktorá sa veselo usadila na gauč a začala hladkať psa.

Neskôr sa z pohovky zdvihla a išla do kuchyne, aby poumývala riad. Policajtom sa páchateľku podarilo dolapiť. Tí sa vyjadrili, že lupička bola zjavne pod vplyvom návykovej látky, ktorá mohla za jej konanie.

Žiadna ho nie je hodná

Tínedžeri zväčšia riešia problémy týkajúce sa opačného pohlavia. 16-ročný Američan Wyatt Chaeatle sa tieto problémy rozhodol riešiť úplne revolučným spôsobom.

Kým jeho kamaráti hľadali partnerky na ples, Wyatt sa rozhodol, že žiadnu nepotrebuje a tancovať môže so svojím ramenom.

S pomocou svojej matky vytvoril outfit, s ktorým zabodoval na sociálnej sieti. Ktovie, či mal rovnaký úspech aj na spomínanom plese.

Wyatt Chaeatle

Vykročil zo svojho tieňa

Radikálne riešenie zvolil aj nenápadný účtovník Darren Carvill, ktorý trpel nízkym sebavedomím v dôsledku šikany zo strany svojich kolegov.

Vďaka finančnej gramotnosti sa mu podarilo obohatiť o 300-tisíc eur, ktoré sa rozhodol utratiť na divoký životný štýl. V priebehu jedného víkendu peniaze minul na drogy a prostitútky.

Firma však na jeho konanie takmer doplatila bankrotom a tak tento čin neostal bez povšimnutia. Za divoké dve noci si odsedí vo väzení 2,5 roka. Jedno je však isté, tohto muža už nikdy nikto nenazve nudným.

pepe, foto: internet

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Zaujímavosti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…