Domov Šport Zverev ukončil spoluprácu s Lendlom

Zverev ukončil spoluprácu s Lendlom

0
0

Jedna z najväčších nádejí súčasného svetového tenisu Alexander Zverev podľa mnohých zaostáva za očakávaniami a zdá sa, že by za tým mohli byť aj problémy vo vnútri jeho tímu. Nemecký tenista minulý týždeň ukončil spoluprácu s trénerom Ivanom Lendlom.

Pokrivkávajúcu spoluprácu s tenisovou legendou naznačil Saša Zverev, ktorému aktuálne patrí piata priečka svetového rebríčka ATP, len nedávno.

„Stáva sa, že počas dvojhodinového tréningu mi viac než polhodinu rozpráva o tom, ako hrá golf. Okrem toho mi hovorí o svojom malom psovi. Nemyslím si, že je to v poriadku.

Chcem len, aby sme normálne trénovali,“ povedal vtedy Zverev a hoci uviedol aj to, že nechce, aby táto spolupráca skončila, krátko po tom, čo sa tieto vyjadrenia dostali do médií, spoluprácu skutočne ukončili.

„Voči ‚Saschovi‘ mám veľkú dôveru, stále je to veľmi mladý tenista. Myslím si, že jedného dňa sa môže stať výborným hráčom, ale v súčasnosti má problémy aj mimo kurtu.

To komplikuje jeho prácu natoľko, že sa to nedá zosúladiť s mojou filozofiou,“ vyjadril sa k spolupráci s 22-ročným Nemcom Ivan Lendl.

Alexander Zverev po strate trénera neuspel na domácom turnaji v Hamburgu. Jeho cestu v jeho rodnom meste ukončil neskorší víťaz podujatia Basilashvili v semifinále.

sam, foto: SITA

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Najvhodnejšie potraviny pre správne naštartovanie dňa

Raňajky sú najdôležitejšie jedlo dňa. Toto je jedna z najdôležitejších zásad zdravého živo…