Domov Šport Bratislavský Slovan opäť na vlne prehier

Bratislavský Slovan opäť na vlne prehier

0
0

Jediný slovenský zástupca v kontinentálnej hokejovej lige (KHL) Slovan Bratislava po úspešnej októbrovej sérii, kedy vyhral päť zápasov po sebe, opäť na svojich súperov nestačí. Už takmer mesiac nedokáže nájsť formu a prehráva aj stretnutia, ktoré má rozohrané skvele.

Keď „belasí“ 18. októbra porazili na domácom ľade Amur Chabarovsk 4:2 a zaknihovali už piatu výhru v rade, zdalo sa, že po slabšom úvode sezóny konečne našli formu.

Žiaľ, ako sa dnes ukazuje, päťzápasová úspešná séria bola len krátkym svetlým bodom v katastrofálnej sezóne zverencov trénera Országha.

Od tohto okamihu totiž Slovanisti nastúpili na 16 zápasov, z ktorých vydolovali mizerných 7 bodov za dve výhry a jednu remízu. Zdá sa, že na Bratislavčanov je KHL priveľa, pretože prehrať 14 zápasov za jeden a pol mesiaca je skutočne zlá vizitka.

Zmení niečo séria domácich zápasov?

Tak ako sa topí v problémoch manažment Slovana, keď dostal klub kvôli nevyrovnaným záväzkom voči bývalým hráčom zákaz podpisovať nových hráčov a majiteľov klubu Juraja Širokého staršieho i mladšieho vedenie súťaže diskvalifikovalo, tak sa trápia aj hráči na ľade.

Okrem dvoch vysokých prehier (s SKA Petrohrad 0:9 a CSKA Moskva 0:7) prehrali dvakrát aj s Víťazom Podoľsk, kedy v oboch prípadoch vyhrávali „belasí“ už 2:0.

Keď si však odmyslíme spomínané vysoké prehry, ktoré Slovan utrpel v zápasoch hraných vo Viedni, v domácom prostredí sa predstavil len 4-krát.

Do konca roka však Slovan čaká ešte 9 zápasov, z ktorých až sedem odohrá pred vlastnými fanúšikmi, a teda si ich môže opäť udobriť a najmä sa vrátiť do boja o play‑off.

sam, foto: SITA

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…