Domov Šport Chára odmietol účasť na All Star víkende

Chára odmietol účasť na All Star víkende

0
0

Slovenský hokejista Zdeno Chára sa nepredstaví v súťaži o najtvrdšiu strelu v rámci All Star víkendu zámorskej NHL v Las Vegas (4.- 5. februára). Vedenie profiligy pozvalo obrancu New Yorku Islanders, aby sa zapojil do súťaží zručností, ale najstarší muž profiligy pozvánku odmietol.

Od roku 2012 Cháru nenominovali na Zápas hviezd NHL a nemohol sa preto zúčastniť v súťažiach zručností. Najnovšia zmena pravidiel však umožňuje štartovať v súťažiach aj hráčom, ktorí nenastúpia na exhibíciu.

Vo Vegas sa takto predstaví mladý útočník Anaheimu Ducks Trevor Zegras. Pozvánku dostal aj slovenský obor. Ako uvádza Jeff Marek z webového portálu sportsnet.ca „vedenie NHL ho chcelo vidieť v súťaži o najtvrdšiu strelu.

Myslím si, že všetci by sme boli veľmi radi, keby Chára do Vegas prišiel a okrem súťaže splnil aj rolu ambasádora. Budúci člen Siene slávy však pozvanie slušne odmietol.“

Štyridsaťštyriročný Chára vyhral súťaž o najtvrdšiu strelu päť rokov za sebou (2007 – 2012). V roku 2010 sa pre ZOH vo Vancouveri All star exhibícia neuskutočnila…Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…