Domov Šport VIDEO: Chcel sa hrať na Panenku, spoluhráč ho fyzicky napadol

0
0

V derby zápase najvyššej rumunskej ligy medzi domácim Juventusom Bukurešť a Steaua Bukurešť sa v samotnom závere diali veci… Hoci rozhodca nastavoval 4 minúty, už v 95. minúte odpískal po ruke v šestnástke hostí pokutový kop pre domácich, ktorí v tom čase prehrávali 1:2.

Loptu si na biely bod postavil George Calintaru, čoho dnes určite ľutuje nielen on, ale aj jeho spoluhráči. Za spôsob exekúcie penalty si zvolil legendárny Panenkov štýl.

Ten však absolútne zbabral a lopta skončila poľahky v rukách gólmana hostí. Rozhodca po tomto pokutovom kope zápas ukončil.

Domáci nielenže už nedostali priestor na ďalšie ohrozenie brány hostí, ale ani priestor na schladenie hláv a tak sa priestor v blízkosti spoluhráčov stal pre babráka Calintarua nebezpečným.

Valentin Barbulescu svoj hnev na spoluhráča nezvládol a dokonca ho fyzicky napadol. Ukľudňovať ho museli spoluhráči. Aby toho nebolo málo, samotný George po príchode do šatne buchol od hnevu po stole a zlomil si prst na ruke.

sam, foto: printscreen