Domov Šport Dúbravka mieri na hosťovanie k „červeným diablom“

Dúbravka mieri na hosťovanie k „červeným diablom“

0
0

Slovenský futbalový brankár Martin Dúbravka zamieri z Newcastlu United na ročné hosťovanie do Manchestru United. Po jeho skončení si bude môcť Manchester uplatniť na Dúbravku opciu a získať ho za 5 miliónov libier na trvalý prestup.

Dúbravka má v Newcastli platný kontrakt do 30. júna 2025, avšak po letnom príchode Angličana Nicka Popea z Burnley stratil post jednotky vo farbách „strák“.

V nedeľnom ligovom stretnutí na pôde Wolverhamptonu nebol ani na lavičke náhradníkov, kde sedel Karl Darlow, podobne len z tribúny sledoval aj predchádzajúci pohárový duel proti Tranmere.

V tejto sezóne neodohral v Premier League zatiaľ ani minútu a pripísal si len tri štarty v prípravných zápasoch. Od príchodu zo Sparty Praha v roku 2018 odchytal Dúbravka za Newcastle 130 stretnutí vo všetkých súťažiach.

Manchester United hľadá skúsenú dvojku k Davidovi De Geovi. Španielovi vyprší riadna zmluva na konci tejto sezóny. 33-ročný Slovák by sa mal k svojim novým hviezdnym spoluhráčom pridať ešte tento týždeň…Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…