Domov Šport „Fanúšik“ Slovana urazil Škrtela

„Fanúšik“ Slovana urazil Škrtela

0
0

Šlágrom posledného kola základnej časti Fortuna ligy bol duel vedúceho tímu s jeho prenasledovateľom. Bratislavský Slovan privítal na Tehelnom poli trnavský Spartak, a hoci gól nepadol, diváci sa nemôžu sťažovať na nezáživný futbal. Na fanúšikov, konkrétne na jedného, si však posťažoval obranca Spartaka Martin Škrtel.

Po uvoľnení opatrení v súvislosti s pandémiou koronavírusu mohlo byť na tribúnach štadióna Slovana až 50 % z jeho celkovej kapacity, napokon si cestu naň našlo vyše sedemtisíc fanúšikov.

„Atmosféra, ktorú vytvorili domáci fanúšikovia, bola výborná. Škoda, že tu nemohli byť aj naši priaznivci, ale treba povedať, že to tak bolo z objektívnych príčin.

Snáď bude pribúdať ľudí na všetkých štadiónoch v lige a atmosféra bude aspoň taká, aká bola dnes,“ tešil sa Škrtel z návratu do normálneho života.

Počas zápasu si bývalý hráč AS Trenčín, Zenitu Petrohrad, FC Liverpool, Fenerbahce Istanbul a Basaksehiru vypočul na svoju adresu viacero vulgarizmov z domáceho kotla, s čím by podľa vlastných slov nemal problém.

To, čo sa udialo pri odchode do kabín, mu však zdvihlo tlak. „Nemám problém s tým, keď počúvam pokriky z kotla, dokážem to akceptovať. Ale čo predviedol jeden primitív za lavičkou Slovana po mojom odchode z ihriska…Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…