Domov Šport FL: Čelo tabuľky s výrazným náskokom

FL: Čelo tabuľky s výrazným náskokom

0
0

Po 17. kole futbalovej Fortuna ligy sa situácia na čele tabuľky nezmenila. Slovan Bratislava si po víťazstve na pôde Zlatých Moraviec udržal osembodový náskok pred Trnavou, ktorá po dvoch zaváhaniach opäť bodovala naplno. Belasí sú už istým víťazom jesennej časti.

Skóre duelu bratislavského Slovana so Zlatými Moravcami otváral Rabiu až v 62. minúte. O 20 minút neskôr pridal poisťujúci zásah hostí Weiss a Ďubek v nadstavenom čase už len korigoval.

Spartak Trnava po remíze so Zlatými Moravcami a prehre v Ružomberku opäť naplno bodovo zabral. Cenné víťazstvo na žilinskom trávniku zaistil na samom konci zápasu Bukata.

Tretí Ružomberok sa vezie na víťaznej vlne. V Michalovciach zvíťazil 3:0, pričom rovnakými výsledkami skončili aj predošle dva zápasy Liptákov.

Tri vyhraté zápasy v rade majú na svojom konte aj futbalisti Dunajskej Stredy. V 17. kole porazili na domácom trávniku Pohronie 2:0. To tak po štyroch prehrách v rade ostáva beznádejne na samom chvoste tabuľky…