Domov Šport FL: Remízové kolo v skupine o titul

FL: Remízové kolo v skupine o titul

0
0

Všetky tri duely v rámci 2. kola nadstavbovej časti Fortuna ligy sa skončili rovnakým výsledkom. Remízou 1:1 skončil súboj majstrovského Slovana Bratislava s Ružomberkom, aj súboje Sereď – Žilina, resp. Dunajská Streda – Trnava. V tejto časti tabuľky sa tak zmeny neudiali.

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava, hoci o víťazstvo s Ružomberkom prišli v nadstavenom čase zápasu, naďalej vedú tabuľku Fortuna ligy v skupine o titul o 11 bodov pred druhou Trnavou, ktorá v jarnej časti v najvyššej súťaži ešte nevyhrala. Navyše bod cez víkend zachraňovala až v štvrtej nastavenej minúte zápasu.

Ružomberok na ňu stráca len jediný bod, s väčším odstupom je na štvrtom mieste Dunajská Streda, piata Sereď je za úradujúcim vicemajstrom len o bod, s päťbodovým odstupom uzatvára tabuľku skupiny o titul Žilina.

V nabitej vrchnej časti skupiny o udržanie sa tímy preskupili. Svoju 6. priečku, ktorá môže znamenať baráž o účasť v Európe, si ustrážila len Senica, ktorá zvíťazila s Michalovcami…Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…