Domov Slovensko Foltin: Celoplošné testovanie v sídle SaS bolo úspechom

Foltin: Celoplošné testovanie v sídle SaS bolo úspechom

0
0

Strana SaS sa zapojila do celoplošného testovania a počas prvého testovacieho víkendu zorganizovala až 5 odberných miest práve v priestoroch Liberálneho domu, ktorý je sídlom strany.

Vypomáhali ministri, poslanci a ľudia z prostredia SaS ako Richard Sulík, Ivan Korčok, Ján Rudolf, Milan Laurenčík, Radovan Sloboda, Janka Cigániková, Lucia Ďuriš Nicholsonová, Jarka Halgašová, Juraj Droba a iní. Všetci sa zapojili dobrovoľne a bez nároku na odmenu.

„Išlo to ako po masle“

„Naším cieľom bolo skrátiť ľudom čakanie na odberných miestach, nenechať ich stáť s deťmi vonku v daždi. Chceli sme jednoducho pomôcť,“ povedal poslanec NR SR za SaS Roman Foltin.

Ako ďalej priznal, organizácia si vyžadovala niekoľkodňovú náročnú prípravu, aby nič nezanedbali. Počas celej doby prostredníctvom sociálnych sietí zdieľali aktuálny stav čakacej doby.

„Dostali sme obrovské množstvo pozitívnych reakcií typu „v SaSke to ide ako po masle“ či „príďte sa otestovať do sídla SaS, je to super“. V najväčšom návale sme dokázali otestovať až 200 ľudí za hodinu,“ pochválil testovanie v Liberálnom dome Foltin.

Ako zakladajúci člen strany SaS, ktorý je od roku 2014 jej generálny manažér, a teda zodpovedá aj za chod strany po manažérskej stránke, zhodnotil akciu úspešne.

SaS chodí za verejnosťou

SaSka si dlho niesla nálepku, že je len bratislavskou stranou. To sa však zmenilo. Jedným z pilotných projektov Romana Foltina sú regióny.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: 2. kolo plošného testovania

„V každom regióne máme svojich krajských a okresných predsedov, ktorí reprezentujú stranu v ich lokalite. Organizujeme pravidelné výjazdy a stretnutia s našimi regionálnymi zástupcami. Taktiež usporadúvame regionálne aktivity, na ktoré pozývame širokú verejnosť, našich členov a Priateľov slobody,“ ozrejmil generálny manažér.

Aj ľudia v regiónoch tak môžu diskutovať s ministrami, poslancami či členmi strany SaS. „Moje motto znie: „Keď verejnosť nemôže ísť za nami, ideme my za ňou“. Chceme byť stranou pre ľudí a počúvať ich názory,“ doplnil Roman Foltin.

red, oš, foto: facebookNačítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Slovensko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

ČAPLOVIČ: Mystifikátor

Je tragédiou spoločnosti, ak sa do jej popredia dostane človek s pochybnou minulosťou. Muž…