Domov Šport Forsterová na 100 m prekážky v semifinále

Forsterová na 100 m prekážky v semifinále

0
0

Slovenka Viktória Forsterová sa na atletických ME v Mníchove prebojovala do semifinále behu na 100 metrov cez prekážky. V treťom sobotnom rozbehu obsadila priame postupové druhé miesto časom 13,19 sekundy.

„Už na stredajšom tréningu som sa cítila veľmi dobre, odbehala som kvalitné rýchle úseky, aj piatková rozcvička dopadla dobre, cítila som sa úžasne.

Veľmi som chcela postúpiť do semifinále, napísala som si to aj na štartové číslo a splnilo sa mi to. V semifinále môžem bežať uvoľnene, lebo cieľ – dostať sa do semifinále – som splnila.

V nedeľu do toho dám všetko,“ povedala Forsterová na oficiálnej facebookovej stránke Slovenského atletického zväzu (SAZ).

Forsterová bežala hneď v prvom nedeľnom semifinále v prvej dráhe. Od svojho predošlého času v rozbehoch sa však výrazne vzdialila. Časom 13,50 s obsadila v rámci svojho semifinále 8. nepostupové miesto.

Ani čas z rozbehu by jej však na účasť medzi najlepšou osmičkou nestačil. Posledný postupový čas mal hodnotu 12,87 s…Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…