Domov Šport Fortuna liga: Dunajská udržuje 2-bodový náskok

Fortuna liga: Dunajská udržuje 2-bodový náskok

0
0

Po reprezentačnej prestávke pokračovala cez víkend slovenská najvyššia futbalová súťaž. Ani po desiatom kole sa na čele tabuľky, ale ani na jej chvoste, nič nezmenilo. Vedúce tímy po prestávke zvíťazili, naopak tímy na konci tabuľky opäť nedokázali pripísať žiadne body.

Šláger kola sa hral až v nedeľu, keď pod Dubeň zavítal trnavský Spartak. Žilinčania sa ujali vedenia už v 5. minúte, no potom sa na gól čakalo až do začiatku druhého polčasu, keď sa Trnavčanom podarilo vyrovnať.

O 20 minút neskôr však prišiel rozhodujúci zásah Šošonov, ktorý znamenal, že tri body ostali doma. Žilinčania vďaka nim poskočili na tretie miesto v tabuľke.

To aj preto, že štvrtá Nitra nestačila na Zlaté Moravce hoci už v tretej minúte viedla po rýchlom góle Faška. Potom ale prišli hviezdne chvíle Balaja, ktorý ambície Nitry schladil hetrikom.

S jedinou výhrou v sezóne sú naďalej Trenčín a Pohronie, ktorí si vo vzájomnom zápase body podelili. Aj to im však stačilo, aby poskočili zo dna tabuľky, keďže …Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Koment 1-2/2022: Nový rok prináša množstvo udalostí i novú nádej

Do roku 2022 vstupujeme opäť s koronavírusom, ale tiež s nádejou, že pandémia čoskoro pomi…