Domov Šport Fortuna liga: Šláger kola sa hral na Tehelnom poli

Fortuna liga: Šláger kola sa hral na Tehelnom poli

0
0

V druhom kole nadstavbovej časti Fortuna ligy sa šláger hral na novom Tehelnom poli, kde v nedeľu, za zvýšených bezpečnostných opatrení, zavítala Dunajská Streda. Na čele tabuľky v boji o titul, ani na jej konci v boji o záchranu sa nezmenilo nič.

Slovanisti ešte v týždni pripravili pre svojich priaznivcov podujatie známe skôr zo zahraničia. Na otvorený tréning „belasých“ sa prišlo pozrieť vyše 1 500 fanúšikov, ktorí sa po tréningu mohli s hráčmi aj porozprávať na autogramiáde.

V nedeľu potom potešili Slovanisti svojich skalných opäť. Pred slušnou kulisou porazili Dunajskú Stredu 3:1, a keďže Žilina nešťastným vlastencom z nadstaveného času len remizovala v Ružomberku, Bratislavčania opäť zvýšili náskok na čele tabuľky.

Z ďalších zápasov zaujal najmä duel „spodnej“ skupiny, v ktorom Trnava prekvapivo doma nestačila na predposledné Zlaté Moravce, keď inkasovala v samom závere zápasu.

Zlaté Moravce tak odskočili poslednej Senici, ktorá iba remizovala s Podbrezovou, na rozdiel štyroch bodov. Zaváhanie Trnavy nevyužila Nitra, ktorá doma len remizovala s Trenčínom.

max, foto: SITA

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…