Domov Týždenník Koment 05/2020: Politici nasadili do boja Istanbulský dohovor

Koment 05/2020: Politici nasadili do boja Istanbulský dohovor

0
0

Už od roku 2011 máta našu spoločnosť. Dohovor, ktorý pre niektorých znamená potvrdenie slobody a ochrany slabších, pre iných potvrdenie toho, že človek nemusí byť len muž či žena.

Istanbulský dohovor sa opäť objavuje na scéne. A je azda len zhodou všetkých okolností, že akurát v tomto nepríjemnom období. Nie, nie, nemyslíme počasia, ale blížiace sa voľby a vyostrujúcu sa kampaň.

Nuž a popri tom sa potichučky z Igora Matoviča stáva líder opozície, z Dankovej rigoróznej práce objekt záujmu polície a zo šoférov opäť rukojemníci štrajkujúcich autodopravcov.

Tak sa vy radšej vyberte do prírody, napríklad bežkovať. Prezradíme vám, prečo je tento šport skvelým pre vašu fyzickú i psychickú pohodu.

No a ak máte už zimy dosť, vezmeme vás do Laosu, či napríklad na očistnú prekrásnu cestu do Santiaga de Compostela.

No a napokon dve zaujímavosti:

Nemci ukázali celej Európe, ako sa treba postaviť k extrémizmu. Predseda krajinskej vlády v nemeckom Durínsku skončil vo funkcii skôr, ako ju vôbec začal vykonávať. Viete prečo?

To i to, prečo bol prvý plyšový medvedík vyrobený na počesť prezidenta Roosevelta, sa dozviete v najnovšom čísle týždenníka Koment.

Prajeme príjemné čítanie!

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…