Domov Týždenník Koment 1-2/2022: Nový rok prináša množstvo udalostí i novú nádej

Koment 1-2/2022: Nový rok prináša množstvo udalostí i novú nádej

0
0

Do roku 2022 vstupujeme opäť s koronavírusom, ale tiež s nádejou, že pandémia čoskoro pominie, a my sa budeme môcť naplno venovať iným dôležitým veciam. Veď v tomto roku nás toho čaká viac než dosť.

V prvom tohtoročnom vydaní týždenníka Koment, ktoré prichádza opäť ako dvojčíslo, sme pre vás pripravili výpis toho najdôležitejšieho, čo nás v tomto roku čaká doma, za hranicami i v športe.

Hneď na začiatku roka nás potešila naša lyžiarka Petra Vlhová, ktorá keď sa postaví na štart pretekov, tak je to takmer tutovka, že ju uvidíme na stupni víťazov. V slalome je dokonca taká dominantná, že si už v polovici sezóny zaistila zisk Malého glóbusu.

Neteší situácia za hranicami, kde sa vytvára napätie na viacerých miestach. Bezpečnosť je ohrozená v Kazachstane, ale opäť to začína vrieť aj na Ukrajine.

Problémy však máme aj doma. Video, ktoré ukazuje skupinku detí, ako brutálnym spôsobom šikanujú len 11-ročné dievča, šokovali Slovensko hneď v prvých dňoch nového roka.

Redakcia týždenníka Koment Vám praje, aby podobných správ bolo v tomto roku čo najmenej. Ostaňte zdraví a majte šťastný a úspešný rok 2022.
Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…