Domov Týždenník Koment 15/2020: Vláda uvoľňuje opatrenia proti koronavírusu

Koment 15/2020: Vláda uvoľňuje opatrenia proti koronavírusu

0
0

Vláda sa na základe odporúčania odborníkov rozhodla, že postupne uvoľní prísne opatrenia, ktoré boli zavedené v rámci boja proti pandémii koronavírusu.

Ak sa bude situácia okolo tejto smrteľnej pandémie vyvíjať na našom území dobre, tak k normálnemu životu by sme sa mali vracať postupne v 4 fázach. Tá prvá, ktorá na Slovensku otvorila väčšinu prevádzok, platí už od tohtotýždňovej stredy.

Počet nakazených vo svete však stále rýchlo pribúda, a pápež vysiela slová útechy. Podľa neho by sme mohli brať súčasnú krízu ako šancu na lepšiu budúcnosť, v ktorej nebude sebectvo, nerovnosť a nespravodlivosť.

Aj v tejto koronakríze však musí život pokračovať ďalej. Vláda v posledný možný deň predložila do parlamentu svoje programové vyhlásenie. Zatiaľ, čo koalícia hovorí o najambicióznejšom vládnom programe, aký tu kedy bol, opozícia tvrdí, že taký „guľáš sme tu ešte nemali“.

Ak máte pred koronavírusom rešpekt, v rubrike Zdravie vám poradíme, ako posilniť svoje pľúca potravinami, ktoré máte určite aj doma.

Ak ste si mysleli, že rodinkárstvo bolo len doménou predošlých vlád, tak vás vyvedieme z omylu. Tá súčasná predviedla „rodinkárstvo ako vyšité“ v priamom prenose. Viac sa dozviete v najnovšom čísle týždenníka Koment.

Prajeme príjemné čítanie.

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…