Domov Týždenník Koment 17/2021: Na kávu či do fitka, ale večierku dodržať…

Koment 17/2021: Na kávu či do fitka, ale večierku dodržať…

0
0

Naše obmedzovanie sa začína prinášať svoje ovocie. Konečne sme sa dočkali uvoľnenia protipandemických opatrení, ktoré nám umožní posedieť si na káve s priateľmi či zacvičiť si vo fitku. Napriek tomu však vláda opäť predĺžila núdzový stav, hoci s tým časť koalície nesúhlasí…

Po veľmi dlhom čase si od uplynulého pondelka môžeme opäť dať na terase nášho obľúbeného podniku kávu či napríklad aj pivo, alebo si, samozrejme pri dodržaní určitých pravidiel, zacvičiť vo fitnescentre.

Napriek uvoľňovaniu pravidiel však vláda opäť predĺžila núdzový stav, tentoraz o 30 dní, a to i napriek tomu, že dve koaličné strany sa vyjadrili, že s jeho predlžovaním už nesúhlasia.

So zlepšujúcou sa situáciou a vychádzajúcim slniečkom sa začína rozprávať už aj o letných dovolenkách. Prieskum agentúry Focus odhalil, koľko Slovákov sa tohto roku na dovolenku chystá. Patríte k nim aj vy?

Na rozdiel od našich končín v Indii sa situácia ohľadom pandémie koronavírusu výrazne zhoršuje. Obetí majú toľko, že im už dochádza aj palivo na pálenie tiel.

Potrebujete si zdvihnúť náladu? Dajte si banán! Neveríte, že to pomôže? Tak sa o tom presvedčte sami, v rubrike Zdravie vám prezradíme fascinujúce ale i zábavné fakty o zdraví.

No a v športe mapujeme prípravu slovenských hokejistov na MS, boj o titul vo futbalovej Fortuna lige, ale tiež frašku menom Superliga či ďalšie historické míľniky hokejového obra spod Tatier.

Prajeme príjemné čítanie!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Koment 25/2022: Prezidentkine veto je prelomené, koalícia ešte viac rozhádaná

Jedni prelomili prezidentkine veto s fašistami, druhí hlasovali za prezidentkine veto s fa…