Domov Týždenník Koment 30/2019: Sagan sa stal cyklistickou legendou

Koment 30/2019: Sagan sa stal cyklistickou legendou

0
0

Ďalší, v poradí už 106., ročník najslávnejších cyklistických pretekov Tour de France je za nami. Slovenský cyklista Peter Sagan na ňom prepisoval históriu, keď získal už siedmy zelený dres, čo sa ešte nepodarilo žiadnemu inému cyklistovi. Peťo je skrátka legenda!

Legendou sú aj neustále boje medzi opozíciou a koalíciou, avšak s blížiacimi sa parlamentnými voľbami sa boje začínajú objavovať aj v rámci jednotlivých blokov. Zašlo to dokonca tak ďaleko, že sa Matovič s Ficom zhodli! 😮

Veľká Británia má nového premiéra, ktorý je odhodlaný vyviesť krajinu z EÚ aj za cenu takzvaného „tvrdého brexitu“. Kto je nový britský premiér Boris Johnson sa dočítate v najnovšom čísle týždenníka Koment.

A dočítate sa aj o Anne Frankovej a jej utrpení, ktoré zaznamenala vo svojom denníku, či o tom, ako Malý chlapec zrovnal so zemou japonskú Hirošimu.

V týchto letných horúčavách si treba dávať pozor aj na svoje zdravie. Prezradíme vám, na čo si dávať pozor a aby sme vás trochu schladili, vezmeme vás na tie najkrajšie arktické miesta na svete!

Prajeme príjemné čítanie!

Zľavy na pobyty v zahraničí

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…