Domov Týždenník Koment 33-34/2021: Sú Slováci so svojím životom spokojní?

Koment 33-34/2021: Sú Slováci so svojím životom spokojní?

0
0

V poslednom letnom dvojčísle týždenníka Koment odpovedáme na otázku, či sú Slováci so svojím životom spokojní, mapujeme aktuality z domova i zo sveta a prinášame aj výpočet tých najzaujímavejších udalostí, ktoré sa na práve skončenej olympiáde udiali.

Prinášame vám prieskum, ktorý sa zameral na to, či sú Slováci so svojím životom spokojní. Budete prekvapení, ako odpovedala väčšina respondetov! Čo myslíte, ako sa zmenil pohľad našincov na svoj život za posledné roky?

Napriek letnému obdobiu, kauzy a kauzičky na Slovensku neutíchajú. Na jedného z neslávne známych podnikateľov bol vydaný medzinárodný zatykač, NAKA si posvietila na ďalších vysokých bývalých štátnych predstaviteľov a Robert Fico si bol pozrieť súdny proces s bývalým špeciálnym prokurátorom.

Zvážiť zotrvanie na svojom poste by mal vraj guvernér národnej banky, pokračovanie očkovacej lotérie by mal zvážiť minister financií, no a majitelia prevádzok zas režim, podľa ktorého povolia vstup svojim zákazníkom.

Najviac však v posledných týždňoch rezonujú informácie o dianí v Afganistane. Ten stihol obsadiť Taliban ešte skôr ako sa z neho stiahla medzinárodná koalícia a členské štáty NATO si sypú popol na hlavu…

Športový svet zažil taktiež zemetrasenie. Nerozlučné puto Messi – Barcelona je minulosťou. Najlepší futbalista sveta už háji farby iného veľkoklubu.

Prečítajte si viac v najnovšom čísle týždenníka Koment!

Prajeme príjemné čítanie!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Koment 29-30/2022: Prezidentka vyzvala Hegera na riešenie krízy

Toto leto nám uhorková sezóna rozhodne nehrozí. Vládna koalícia sa nám stará o „zába…