Domov Týždenník Koment 35/2021: Športovci robia Slovákom radosť

Koment 35/2021: Športovci robia Slovákom radosť

0
0

V prvom poprázdninovom čísle týždenníka Koment máme dobré správy hlavne zo sveta športu. Slovenskí hokejisti postúpili na ZOH 2022 a slovenskí paralympionici získavajú jednu medailu za druhou na hrách v Tokiu 2020. Na druhej strane, domáca spoločenskopolitická scéna sa nemá veľmi čím chváliť.

Slovenskí hokejisti zvládli skvele domácu olympijskú kvalifikáciu a celkom zaslúžene sa môžu tešiť na účasť na Zimných olympijských hrách v Pekingu 2022.

Pod piatimi olympijskými kruhmi, v tomto prípade letnými, aktuálne fantasticky reprezentujú našu krajinu športovci so zdravotným znevýhodnením. Už v polovici paralympijských hier v Tokiu bolo jasné, že si Slovensko ponesie domov kompletnú medailovú zbierku.

Kiež by sme aspoň o polovičných úspechoch mohli písať aj v súvislosti s domácou spoločenskopolitickou scénou. To, že v poradí už tretiemu policajnému prezidentovi bolo vznesené obvinenie, však dobrá správa pre Slovensko rozhodne nie je.

Pozitívny nie je ani vzťah opozície a koalície, nízky záujem o návštevu pápeža či blížiace sa dvíhanie cien elektrickej energie.

Keďže je september, nápomocné vám budú isto rady v rubrike Zdravie, kde sa dočítate, ako pripraviť prváčika na nástup do školy či ako zvládnuť poprázdninový návrat do pracovného kolotoča.

Redakcia týždenníka Koment vám praje úspešný štart do nového školského roka!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…