Domov Týždenník KOMENT 37/2019: Musíme sa viac zadlžiť, vyzýva Danko

KOMENT 37/2019: Musíme sa viac zadlžiť, vyzýva Danko

0
0

Zrušiť dlhovú brzdu a zobrať pôžičku 7 miliárd eur. Vtip? Nie, realita. Presne toto je plán Andreja Danka na „oživenie“ slovenskej ekonomiky. Zatiaľ, čo sa ekonómovia chytajú za hlavu, opozičníci posielajú predsedu parlamentu do Grécka. Tam by vraj skončilo celé Slovensko, keby Danko svoje ekonomické zámery realizoval.

Veru, nuda u nás nie je. Okrem „zaujímavých“ výrokov sa predseda SNS prezentoval aj tvrdou výmenou názorov priamo v rokovacej sále. Ako inak, oponentúru mu robil Igor Matovič.

To Béla Bugár musí riešiť iné problémy. Z košiara mu akosi utekajú ovečky… Vládna koalícia stratila väčšinu v parlamente, no Pellegrini odvolávanie ustál, a tak sa môžeme tešiť na ďalšie kolá sociálnych balíčkov.

Predvolebná kampaň už nemusí trápiť Maroša Šefčoviča. Neúspešný kandidát na prezidenta obhájil svoj post podpredsedu Európskej komisie, i keď nebude dozerať na žiadny silný „rezort“.

Dozerať na seba trochu viac by mala Dominika Cibulková. Svojich susedov dostáva do vývrtiek, a uznávame, tentoraz to skutočne prehnala.

Chcete vedieť viac? Všetko podstatné si prečítajte v najnovšom čísle týždenníka Koment!

Prajeme vám príjemné čítanie!

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…