Domov Týždenník Koment 38/2021: Koalícia sa otriasa v základoch kvôli „čurillovskej mafii“

Koment 38/2021: Koalícia sa otriasa v základoch kvôli „čurillovskej mafii“

0
0

V najnovšom čísle týždenníka Koment sa ešte raz vraciame k návšteve Svätého Otca Františka v našej krajine, ktorá zanechala veľkú stopu v srdciach Slovákov. Mapujeme tiež každým dňom sa meniacu situáciu vo vnútri koalície, ale aj úspech slovenských tenistov či Petra Sagana.

Popri všetkých problémoch, ktorým musí nielen Slovensko aktuálne čeliť, pomáha mnohým ľuďom aj božie slovo. To prišiel na Slovensko v polovici septembra tlmočiť samotný pápež František, ktorý Slovensku požehnal a odkázal, že sa bude modliť za pokoj a blaho slovenského národa.

Krátko po jeho odchode však opäť upadá naša krajina do nechutného politického hašterenia. Tentokrát za to môže vytvorenie pracovnej skupiny „na obnovu dôvery v právny štát“, s ktorou nie všetci koaliční partneri súhlasia a dali to patrične najavo.

Problémom sa venuje aj prieskum agentúry FOCUS, ktorý sa opýtal obyvateľov Slovenska na to, čo ich najviac trápi. Nezamestnanosť, kriminalita, korupcia, zdravotníctvo, školstvo? Čo myslíte, čo považujú Slováci za najväčší problém svojej krajiny?

Náladu spoločnosti dvíhajú aspoň športovci. Cyklista Peter Sagan po prvýkrát potešil fanúšikov na domácich pretekoch Okolo Slovenska a tenisoví reprezentanti po kvalitnom výkone zdolali v Davis Cupe Čile.

Čítajte viac v najnovšom čísle týždenníka Koment!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…