Domov Týždenník Koment 40/2020: Opäť tvrdé opatrenia a iskrenie v koalícii

Koment 40/2020: Opäť tvrdé opatrenia a iskrenie v koalícii

0
0

Ak si niekto v lete myslel, že to najhoršie v súvislosti s koronavírusom máme za sebou, veľmi sa mýlil. Rapídne rastúce čísla denných prírastkov nakazených prinútili vládu konať. Tá opäť prijíma tvrdé opatrenia.

Nie všetci sú však s pandemickými opatreniami stotožnení a v koalícii opäť nastal konflikt, prezentovaný nemiestnym odkazovaním si cez sociálne siete. Predseda vlády dokonca odporúča zmenu na čele jednej z koaličných strán.

Dobrú správu oznámil svojim voličom Boris Kollár. Vláda podnikla prvý dôležitý krok potrebný k realizácii jedného z jeho najdôležitejších predvolebných sľubov.

Rezort financií zas predstavil reformný plán, z ktorého by mal vzniknúť plán obnovy. Práve na základe neho nám následne Európska únia pomôže s obnovou ekonomiky po koronakríze. Nie všetci sú však z neho nadšení…

Nadšení sú však fanúšikovia Los Angeles Lakers. Ich miláčikovia totiž po desiatich rokoch opäť ovládli najlepšiu basketbalovú súťaž sveta!

Až takí nadšení nie sú priaznivci slovenského futbalu. Naši reprezentanti totiž v ostatných dvoch zápasoch nedokázali streliť ani gól. Napriek tomu si udržali šancu na postup na budúcoročné ME.

Chcete sa dozvedieť viac? Všetko podstatné čítajte v najnovšom vydaní týždenníka Koment!

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…