Domov Týždenník Koment 40/2021: Slovensko je v kríze, kto ju vyrieši?

Koment 40/2021: Slovensko je v kríze, kto ju vyrieši?

0
0

Vládna koalícia a opozícia sú neustále v spore, súdy majú plné ruky práce a slovenská ekonomika sa trasie pred prichádzajúcou ďalšou pandemickou vlnou. V tejto situácii vyzýva prezidentka na pokoj, stabilitu a spoluprácu.

Ako vo svojej Správe o stave republiky a na stretnutiach s predstaviteľmi koalície i opozície, tak aj v televíznej diskusii prezidentka Zuzana Čaputová upozornila, že Slovensko sa nachádza v kríze, z ktorej ho môže vyviezť iba stabilná vláda a konštruktívna opozícia.

Ani jej slová však neotupili škriepky medzi oboma tábormi a ani v rámci týchto táborov. NAKA naďalej úraduje, k čomu majú, ako inak, čo povedať aj politici.

Udalosti posledných dní a týždňov sú odzrkadlené aj v prieskumoch verejnej mienky. Ten o dôveryhodnosti jednotlivých politikov všeličo naznačuje

Ideálna nie je ani ekonomická situácia v našej krajine. Pandémia koronavírusu tvrdo zasiahla najmä cestovný ruch, a ideálne podmienky u nás nemajú ani mamičky vracajúce sa z materskej dovolenky.

No a ideálne sa nerozlúčil so svojím zamestnávateľom ani cyklista Peter Sagan. Na Pekle severu to však pre neho mohlo skončiť aj podstatne horšie.

Prečítajte si viac v novom čísle týždenníka Koment!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…