Domov Týždenník Koment 40/2022: Obrovská tragédia šokovala Slovensko

Koment 40/2022: Obrovská tragédia šokovala Slovensko

0
0

Pokojný nedeľný večer sa zmenil na jednu z najhorších tragédií, aké sa na slovenských cestách kedy stali. Päť mladých životov vyhaslo kvôli nezodpovednosti a arogancii, ktorá za volant jednoducho nepatrí.

Mladí študenti čakali na autobus na zastávke MHD, aby sa dostali na internát. Vtedy do nich v obrovskej rýchlosti vrazilo auto riadené opitým vodičom. Výsledkom je päť zmarených mladých životov.

Slovensko malo už aj bez toho problémov viac ako dosť. Viac ako 2000 lekárov podalo minulý týždeň výpovede, a pokiaľ ich podmienky vláda nesplní, naše zdravotníctvo bude mať vážny problém.

Tým sú naďalej aj rastúce ceny energií. Slováci sa ich podľa prieskumu obávajú  čoraz viac a hľadajú spôsoby, ako ušetriť.

Na spríjemnenie ťažkých časov vám prinášame aj odľahčené témy. Vedeli ste, koľko prínosov pre vaše zdravie má taký med?

V aktuálnom vydaní týždenníka Koment vám prinášame aj špeciálny rozhovor s úspešným mužom, ktorý chce zúročiť svoje skúsenosti, aby pozdvihol Banskobystrický kraj. Aký skutočne je Adrian Polóny?

Dozviete sa v najnovšom vydaní týždenníka Koment, v ktorom nájdete ešte omnoho viac. Prajeme príjemné čítanie!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…