Domov Týždenník Koment 41/2020: Celoplošné testovanie a vulgárnosti premiéra i malých detí

Koment 41/2020: Celoplošné testovanie a vulgárnosti premiéra i malých detí

0
0

Premiér Igor Matovič oznámil plán, ktorý podľa neho vláda v tichosti pripravovala už niekoľko týždňov. Celoplošné testovanie Slovákov má dopomôcť zastaviť šírenie koronavírusu. Má to však háčik – neexistuje na ňom ani politická a ani spoločenská zhoda.

Svoj negatívny postoj k prijatým protiepidemickým opatreniam sa rozhodla vyjadriť aj skupina niekoľkých stoviek prevažne radikálov, a to i napriek tomu, že aktuálne na Slovensku platí zákaz zhromažďovania sa i stretávania viac ako šesť ľudí.

A to nebolo na nepovolenom proteste pred Úradom vlády SR to najhoršie. Video maloletých detí vykrikujúcich heslá ako „Matovič je ko**t, sku***ný“ či „Matoviča treba zabiť“ šokovalo verejnosť i políciu, ktorá už s previnilcami robí poriadok.

Vulgárnostiam sa však nevyhol ani samotný premiér Matovič. Ten mal pred svojím vystúpením v televízii nadávať svojmu politickému oponentovi, pričom sa mal aj vyjadriť: „Postaviť k múru a zastreliť“.

Situácia v našej spoločnosti je v súčasnosti skutočne napätá, a preto sme sa rozhodli vás trochu rozveseliť. Nech vám vaša obľúbená rubrika „Ľudová tvorivosť nemá hraníc“ vyčarí aspoň trochu úsmevu na tvári.

Prajeme vám príjemné čítanie!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…