Domov Týždenník Koment 41/2022: Zdravotníctvo v kríze a parlament blokovaný

Koment 41/2022: Zdravotníctvo v kríze a parlament blokovaný

0
0

Slovenské zdravotníctvo je v problémoch a slovenský parlament zablokovaný. Na Ukrajine sú opäť ostreľovaní civilisti a bežní ľudia i firmy po celom svete, vrátane Slovenska, naďalej bojujú s infláciou a rastúcimi cenami…

Poslancom Národnej rady SR sa ani na niekoľkokrát nepodarilo začať schôdzu, na ktorej mali rokovať o novele tohtoročného rozpočtu. Parlament totiž nebol uznášaniaschopný, a to vraj pre „diletantský návrh ministra financií“…

Ani návrh na rozpočet na budúci rok odborníkov príliš neoslnil. Na poplach bijú najmä zdravotnícki odborári, ktorí upozorňujú, že slovenské zdravotníctvo je smeruje do veľkej  krízy.

Vojna na Ukrajine stále neustáva. Po niekoľkomesačnom relatívnom pokoji v hlavnom meste sa tento týždeň opäť ozvali v Kyjeve výbuchy. Išlo o odvetu za odpálenie mosta, ktorý je Putinovmu srdcu blízky.

Aby sme nehovorili len o problémoch, aj v najnovšom čísle týždenníka Koment prinášame aj odľahčené témy. Prečítajte si o najkrajších hradoch a zámkoch v Európe, o čajoch, ktoré pomôžu prekonať sychravé jesenné počasie či o prvých Slovákoch na „streche sveta“.

Prajeme príjemné čítanie!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…