Domov Týždenník Koment 42/2021: Ako sa líši pohľad koaličných a opozičných voličov na Slovensko?

Koment 42/2021: Ako sa líši pohľad koaličných a opozičných voličov na Slovensko?

0
0

Slovensko má svoje problémy, pohľad na ne sa však môže líšiť aj podľa politických preferencií. Zatiaľ, čo opozícia protestuje proti vláde, koalícia musí riešiť zhoršujúcu sa pandemickú, ale aj ekonomickú situáciu, a tiež svoje vlastné nezhody.

Prieskum agentúry Focus nám tentoraz dáva odpoveď na otázku, čo považujú za najzávažnejšie problémy súčasného Slovenska voliči koalície a čo zas voliči opozície. Čo myslíte, na čom sa zhodli?

Niektoré koaličné strany naďalej pokračujú v hraní sa na svojom piesočku a sťahujú svoju podporu dokonca aj z návrhov, ktorých sú spolupredkladateľmi :-o.

Opozícia zatiaľ využíva situáciu a organizuje protesty proti vláde. Smeru sa za to dostala veľká kritika, ale aj podpora. Viete od koho?

Medzičasom však pandémia koronavírusu nespí a opäť udiera naplno. A to sa slovenská ekonomika ešte nestihla spamätať z predchádzajúcej vlny – naše ekonomické ukazovatele patria medzi najhoršie v EÚ a viac ako 600 tisíc našincov žije pod hranicou chudoby!

Nepochybujeme, že v tejto situácii každému dobre padne relax. Preto nepreskočte rubriku Zdravie, kde vám poradíme najlepšie techniky, ktoré vás zbavia stresu.

Možno aj toho stresu, ktorý sme zažili v Trnave „vďaka“ chuligánom na futbalových trávnikoch. Takto sa to predsa nerobí!

Prečítajte si viac v novom vydaní týždenníka Koment!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…