Domov Týždenník Koment 49-50/2020: Blížia sa Vianoce i koniec mimoriadne ťažkého roka

Koment 49-50/2020: Blížia sa Vianoce i koniec mimoriadne ťažkého roka

0
0

Posledné vydanie týždenníka Koment v roku 2020 prichádza ako dvojčíslo.

V ňom sa, ako inak, poohliadneme aj za práve sa končiacim rokom 2020. Zmapovali sme to najdôležitejšie, čo sa udialo doma a vo svete, v ekonomike ale i v športe.

Predovšetkým sa však venujeme blížiacim sa vianočným sviatkom. Hoci budú iné, ako sme ich poznali doteraz, množstvo Slovákov nevynechá najdôležitejšie zvyky a tradície. Aké, to sa už dozviete v špeciálnom prieskume agentúry Focus.

Mimochodom, pri akom stromčeku tento rok oslávite najkrajšie sviatky roka? Umelý, a či živý? Z prieskumu vyplýva, že živý stromček sa opäť vracia do „módy“, čo je dobre, presvedčíme vás totiž, že je k životnému prostrediu šetrný.

Aby ste si oddych s najbližšími spríjemnili, pripravili sme pre vás sumár tých najobľúbenejších filmov, ktoré k Vianociam jednoducho patria. Ktorý z nich si nenecháte ujsť?

Tiež sa už tešíte na vianočné dobroty? Len aby ste to s nimi neprehnali. Poradíme vám, ako sa kontrolovať, aby ste tieto Vianoce prežili v zdraví.

A práve to Vám praje celá redakcia týždenníka Koment! Krásne a pokojné Vianoce prežité v kruhu Vašich najbližších a najmä v zdraví!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Slováci majú druhý najvyšší priemerný dlh

Slováci majú druhý najvyšší priemerný dlh v regióne strednej a východnej Európy. Upozornil…