Domov Týždenník Koment 5/2021: Matovičove testovanie má čoraz väčšie trhliny

Koment 5/2021: Matovičove testovanie má čoraz väčšie trhliny

0
0

Premiér Igor Matovič už niekoľko mesiacov tvrdošijne zastáva ideu, že najlepšou zbraňou proti koronavírusu je celoplošné testovanie. A to i napriek kritike odborníkov a dokonca niektorých koaličných partnerov.

A zdá sa, že v tejto otázke už prišiel aj o posledného spojenca. Už ani strana Borisa Kollára Sme rodina nie ochotná podporiť ďalšie kolá celoplošného testovania.

Kritiku si tentokrát vyslúžil aj hlavný hygienik SR. Generálny prokurátor sa vyjadril, že Ján Mikas svojimi vyhláškami obsahujúcimi napríklad výnimky pre politikov porušil zákon.

No a slovenské väznice sú opäť o čosi plnšie. Do väzby sa dostali ďalšie z minulosti známe mená.

Pandémia koronavírusu má na niektoré sektory hospodárstva doslova devastačné účinky a mnoho ľudí zanechala bez práce. Ak sa vám pri tejto príležitosti chce trochu zahrešiť, smelo do toho. Presvedčíme vás, že vám to môže aj pomôcť.

No a potom už hor sa do hľadania novej práce. Pri tejto príležitosti sme pre vás pripravili článok o povolaniach snov. Ktoré si vyberiete?

V najnovšom vydaní týždenníka Koment toho nájdete však omnoho viac. Prečítajte si o drobnostiach, ktorými môžete každý deň pomôcť svojmu zdraviu, o legendárnom Ondrejovi Nepelovi či o tom, ako sa zadarilo slovenským hokejistoch či tenistom.

Prajeme príjemné čítanie!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

NAĎ: Ďalší IDEB úspešne za nami

Bratislava minulý týždeň uvítala už 9. ročník medzinárodného obranného veľtrhu IDEB 2022. …