Domov Týždenník Koment 6/2022: Famózna Vlhová i škandalózne rokovanie parlamentu

Koment 6/2022: Famózna Vlhová i škandalózne rokovanie parlamentu

0
0

Olympijské hry, obranná dohoda s USA a zdražovanie… To sú témy, ktoré hýbu nielen Slovenskom. Avšak, zatiaľ čo tá prvá je pre nás príjemná, ostatné dve spôsobujú v spoločnosti traumu…

Obranná zmluva s USA je schválená. Mimoriadne rokovanie parlamentu sa však nieslo v atmosfére, ktorá nesvedčí o statuse najvyššieho zákonodarného zboru v demokratickej a vyspelej krajine.

A to pritom majú obyvatelia Slovenska omnoho vážnejšie problémy. Mnohí si už len ťažko môžu dovoliť nakupovať ako napríklad pred rokom, či vykúriť celý dom. A zdražovaniu ešte ani zďaleka nie je koniec.

Slová premiéra Hegera o tom, že vláda prijala už dostatok opatrení na zmiernenie dopadov zdražovania, nahnevali opozíciu, ktorá hovorí o jeho arogantnom klamaní.

Aspoň, že v súvislosti s pandémiou prichádzajú aj dobré správy. Hoci omikron úraduje, krajiny čoraz viac uvoľňujú protipandemické opatrenia a na Slovensku sa dokonca už hovorí, kedy by sme sa mohli vrátiť k normálnemu životu.

Náladu výrazne zdvihla aj lyžiarka Petra Vlhová, ktorá si nielenže splnila svoj veľký sen, ale potešila všetkých slovenských fanúšikov. Škoda len, že sa k jej famóznemu výkonu nepridal zatiaľ nik ďalší zo slovenských športovcov.

Všetko podstatné si prečítajte v najnovšom vydaní týždenníka Koment!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…