Domov Komentáre KREMSKÝ: Nebude zo psa slanina, ani z vlka baranina

KREMSKÝ: Nebude zo psa slanina, ani z vlka baranina

0
0

Začala sa ďalšia fáza dlhodobej kampane za „rozumnú vládu“. Čas očisťovania Petra Pellegriniho a jeho Hlasu. Odteraz to bude stále silnejšie.

Oligarchovia sa už dohodli a tvrdo makajú na príprave vlády Hlas – SAS – PS. V minulosti ma za tento názor mnohí skoro zožrali. Vraj, aké konšpirácie a kde mám dôkazy.

Tie prináša sám život. SAS rozbíja vládu a tlačí Slovensko k predčasným voľbám. Prichádza spolupráca s Hlasom na regionálnej úrovni a s tým aj očisťovanie prezlečeného Smeru v médiách.

Treba im otvoriť dvere do koalície. Povedz­me si to veľmi jasne – Petra Pellegriniho a jeho smerohlasácku partičku od mafiánskej špiny neočistia ani litre Sava.

Pellegrini prišiel do politiky ako asistent Pavla Pašku a bol jeho verným nasledovníkom. Nezabudneme na tisíce eur v krabici od šampanského, o ktorých vypovedali svedkovia ako o poďakovaní od oligarchu.

Ani na luxusný a pofidérne nadobudnutý megabyt na bratislavskom nábreží. A čo ďalší? Žiga, ktorý financuje stranu peniazmi z rozpredaja lesov a ako minister vlády rozdával vizitky šéfa mafie s tým, že „s ním sa treba dohodnúť“.

Raši, Tomáš, Blcháč, Saková, Ferenčák, ďalší s bohatou históriou kšeftov, zneužívania moci a arogancie. Vždy sa vedeli dohodnúť, aby biznis bežal.

A to je presne ten princíp. Oligarchovia potrebujú politikov, ktorí sa „vedia dohodnúť“.

Aby som zacitoval z médií: „Politika sa rozdelí na revolucionárov typu OĽaNO, Smer a fašisti, ktorí potrebujú neustále bojovať, a tých, čo budú sľubovať normálny politický život – SaS, PS a Hlas.“

OĽANO nikdy nebude sľubovať normálny politický život mafiánom a korupčníkom. Nikdy sa nebude „vedieť dohodnúť“ s oligarchami.

Ak to chce niekto robiť, nech to robí s Hlasom. Ľudia si urobia obraz. Ak už SAS a PS zabudli na vydieranie, kradnutie, vraždy a klamanie voličov, tak sa v záujme moci „dohodnú“ aj s čertom.

Bandita však zostane banditom, akokoľvek sa premenuje a tvári chrumkavo. Ide mu len o moc, vplyv a peniaze. Keď to dosiahne, bude ďalej klamať, kradnúť a vydierať. A na to by sme nemali zabúdať.

Peter Kremský, poslanec NR SR za OĽaNO a predseda Výboru pre hospodárske záležitostiNačítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…