Domov Slovensko Ľudová tvorivosť nemá hraníc XIV.

Ľudová tvorivosť nemá hraníc XIV.

0
0

Glváč a dušičky, Kočner, Danko, či Mečiar. Veru naši politici nám nedajú ani na chvíľu vydýchnuť. A nespí ani internet. Stále aktuálne a stále vtipne dokáže reagovať na čokoľvek, čo sa u nás udeje. Opäť sme pre vás dali dokopy tie najlepšie výtvory, ktoré sa na obľubených internetových stránkach objavili. Pre ešte viac zábavy, kliknite aj na náš web.

Určite ste všetci postrehli kto sa vracia! Vladimír Mečiar chce vraj zabrániť rozvratu spoločnosti!

Verejnosť tak dlho čakala na odstúpenie Martina Glváča z postu podpredsedu parlamentu, že rozhodne nemohol ostať ľudovými tvorivcami nepovšimnutý….

Popri tom všetkom dokáže Marian Kočner dokonca aj pobaviť! Zachytili ste jeho chvíle slávy na RTVS ako varí praženicu? Ak nie, tak neváhajte a klikajte. Stojí to za to! 🙂

Aj internet si už všimol, že Miroslav Beblavý na svoje pomery už dávno nikam neprestúpil. Ale veď strán je ako maku, ešte stále sa mu to môže podariť aj do najbližších volieb!

Vyhlásenie termínu konania parlamentných volieb v podaní Andreja Danka bolo pomerne teatrálne, ale internet odhalil, čo si to tam predseda parlamentu „písal“…

Internetom sa šíria aj ďalšie trefné obrázky, ktoré dokazujú tragikomickosť slovenskej politickej scény…

max, foto: Facebook, video: Facebook/Zomri

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Slovensko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Deň, keď Little boy zničil Hirošimu

6. augusta uplynie 77 rokov od prvého použitia nukleárnej zbrane armádou USA. Tú využili p…