Domov Šport Messi: Stratený v Paríži

Messi: Stratený v Paríži

0
0

Argentínsky futbalista Lionel Messi priznal, že dva mesiace po prestupe do Paríža St. Germain sa v hlavnom meste Francúzska stále cíti „trochu stratený“. V rozhovore pre France Football zároveň uviedol, že s adaptáciou mu pomáhajú aj spoluhráči Angel Di Maria, Neymar a Kylian Mbappe, s ktorými nemá jazykovú bariéru.

Napriek dlhšej adaptácii Messi trvá na tom, že príchod do Paríža bol správnou voľbou. Po 21 rokoch opustil Barcelonu, pretože tamojší FC si ho už nemohol dovoliť. Ako nové pôsobisko si vybral Paríž, keďže v tíme s Neymarom či Mbappem cíti šancu na úspech.

„Bola to správna voľba,“ priznal Messi, ktorý si pomaly zvyká na život v Paríži. „Musím sa priznať, že stále som v meste trochu stratený. V Barcelone som mal svoje zvyky, poznal som každú oblasť a často som chodil na rovnaké miesta,“ uviedol 34-ročný Argentínčan.

Problémom je jazyk

Jeho manželka Antonella zatiaľ býva aj s tromi deťmi v hoteli. Synovia sa už učia francúzsky, ich otec má s týmto jazykom väčšie starosti. „Sú v tom lepší než ja,“ priznal. Messi debutoval v drese St. Germain v závere augusta v ligovom zápase proti Reims…Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Mračnová dostala cenu Laurel

Európske olympijské výbory (EOV) ocenili čestnú členku Slovenského olympijského a športové…