Domov Šport Najlepšiu pozíciu pred odvetou má Slovan

Najlepšiu pozíciu pred odvetou má Slovan

0
0

Trojica slovenských tímov bojuje ešte v európskych pohárových súťažiach. V nich najlepšiu pozíciu pred odvetou si vytvoril bratislavský Slovan, ktorý v gréckom Pireu uhral remízu 1:1. Trnavský Spartak naopak domáci duel s poľským Rakówom prehral 0:2, podobne za kratší koniec ťahali Dunajskostredčania v súboji s rumunským FCSB (0:1).

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava remizovali na ihrisku gréckeho klubu Olympiakos Pireus 1:1 v prvom zápase 3. predkola Európskej ligy.

Zápas mali nádejne rozohraný, keď od 63. minúty viedli gólom Andreho Greena, no v 87. minúte si nedali pozor na rohový kop domácich, po ktorom hlavičkou vyrovnal Joussef El Arabi.

Odveta je na programe vo štvrtok 11. augusta od 20.30 h v Bratislave.

Víťaz tohto dvojzápasu sa v ďalšej fáze stretne so zdolaným tímom z kvalifikačného dvojzápasu Ligy majstrov medzi Apollonom Limassol a Maccabi Haifa.

K súperom s mankom

Rovnako v treťom predkole, no v Európskej konferenčnej lige, sa predstavili ďalší dvaja slovenskí zástupcovia.

Futbalisti FC Spartak Trnava prehrali v úvodnom stretnutí 3. predkola EKL s Rakówom Čenstochová 0:2. Oba góly strelil …