Domov Šport Polícia obvinila 11 fanúšikov

Polícia obvinila 11 fanúšikov

0
0

V súvislosti s výtržnosťami fanúšikov na futbalovom zápase medzi FC Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava, ktorý sa odohral 17. októbra, polícia obvinila 11 fanúšikov. Informovala o tom krajská policajná hovorkyňa v Trnave Zlatica Antalová.

Obvinení muži majú od 23 do 46 rokov. „V prípade dokázania viny im môže hroziť trest odňatia slobody až na tri roky. Polícia stíha osoby na slobode,“ uviedla Antalová. Ako doplnila, polícia nepoľavuje a na stotožnení ďalších výtržníkov, a to z oboch táborov, aj naďalej intenzívne pracuje.

„Zásahom kukláčov sa práca polície nekončila, na rad prišlo náročné a zdĺhavé vyhodnocovanie množstva kamerových záznamov,“ uviedla hovorkyňa. Policajti hneď po zápase zaistili potrebné kamerové záznamy a pomocou intenzívnej práce policajnej operatívy v teréne a na sociálnych sieťach sa podarilo stotožniť viacero osôb, ktoré narušovali verejný poriadok.

„Osoby boli súčasťou bitky, ktorá sa na štadióne strhla, a vhadzovali pyrotechniku na hraciu plochu a tribúny,“ doplnila Antalová…Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Deň, keď Little boy zničil Hirošimu

6. augusta uplynie 77 rokov od prvého použitia nukleárnej zbrane armádou USA. Tú využili p…