Domov Komentáre POLÓNY: Vyzývam Luntera, aby odstúpil

POLÓNY: Vyzývam Luntera, aby odstúpil

0
0

Vo firmách, kde pôsobím, som sa začal ako manažér predvídavo pripravovať na energetickú krízu už pred dvoma rokmi. Zabezpečil som pre naše závody solárne panely, fotovoltaiku a kontajnery s autonómnym vykurovaním.

Ide o externé kotolne, ktoré dokážu vykurovať celé objekty na báze vykurovacieho oleja alebo nafty. Tieto kotolne dokážu vykúriť až šesť škôl alebo domovov dôchodcov, ak to bude treba.

Lenže kraj vyhodil peniaze na právnikov a na propagáciu Luntera. Na energetickú krízu sa nepripravil a keď udrú mrazy, jeho selfíčka a vyplakávanie na Fejsbúku nám potom nepomôžu.

Dobrý manažér vie totiž predvídať krízy a vie, že po siedmich rokoch hojnosti, ktoré sa nám už skončili, príde sedem rokov neúrody, ktorá nás čaká najbližšie roky.

V súkromnej firme si nemôžete dovoliť hazardovať tak, ako to robí Ondrej Lunter na kraji. Tam sa nestane, že otec posadí do čela firmy svojho neskúseného syna a povie mu: „Na, tu máš synu. Hraj sa!”

Takto by tá firma veľmi rýchlo skončila. Prečo si to ale môže dovoliť niekto na samosprávnom kraji? Lebo sa mu to prepáči, ak by vyhral ďalšie voľby a všetko by zamietol pod koberec?

Všetci moji spolukandidáti uznali fakt, že Ondrej Lunter je neschopný manažér. Uznali aj to, že prehral súdne spory so SAD Zvolen aj SAD Lučenec.

Všetci sa zhodli aj v tom, že bohužiaľ to nebude Ondrej Lunter, kto zaplatí tieto miliónové škody, spôsobené jeho zlým rozhodnutím. Zaplatia to totiž všetci obyvatelia kraja a bude veľmi komplikované domôcť sa týchto peňazí alebo sa aspoň dohodnúť na urovnaní sporov s menšími stratami.

Takto to vyzerá, ak riadne zvolený župan oklame svojich voličov a namiesto seba posadí do funkcie svojho syna.

Preto vyzývam Ondreja Luntera, aby odstúpil z kampane a aj z postu podpredsedu kraja a urobil tak aspoň politické gesto, ktorým preberie zodpovednosť za svoje zlé rozhodnutia.

Adrian Polóny, kandidát na predsedu BBSKNačítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…