Domov Komentáre RAŠI: Hegerovi teplo neprospieva

RAŠI: Hegerovi teplo neprospieva

0
0

Keď sa na to pozriem ako lekár, extrémne teploty a zlý pitný režim (treba piť vodu, nie vodku, ktorej predajom sa Heger kedysi živil) môžu viesť k rôznym halucinogénnym stavom.

A do takéhoto stavu sa zrejme dostal aj bábkový premiér Heger, ktorý napísal, že: „ľudia dostanú dve nové nemocnice – Rázsochy, Martin a rekonštruujeme nemocnice po celom Slovensku”.

Pán premiér má asi svoju virtuálnu realitu, lebo v rozhlasovej diskusii jeho poslanec Krajčí doslova povedal, že tieto nemocnice sa z plánu obnovy postaviť nestihnú.

A čo sa týka rekonštrukcie nemocníc v regiónoch, táto vláda zlyhala na celej čiare. Banskobystrická a Ružinovská nemocnica už mohli byť zrekonštruované, keby táto vláda dodržiavala vládne uznesenia.

A o tom, ktoré nemocnice sa obnovia z plánu obnovy, sa koalícia stále iba háda. Jediné, čo Hegerova vláda reálne urobila, je, že prijala zákon, ktorý zruší tisíce akútnych lôžok v regiónoch a pacienti budú cestovať desiatky kilometrov navyše.

Pán premiér, nepreháňajte to so slnkom, aj opaľovať sa musíte vedieť (ja viem, o čom hovorím) a hlavne, prosím, keď ležíte hodiny na slnku, nevypisujte statusy…

Potom ste na smiech celému národu. Namiesto toho začnite konečne pracovať pre obyvateľov Slovenska.

Začnite rekonštruovať nemocnice, dajte lekárom, sestrám, záchranárom a ostatným zdravotníkom platy, aké si zaslúžia a prestaňte ich vodiť za nos.

Jedného dňa, a ten deň je žiaľ už veľmi blízko, sa totiž môže stať, že našich obyvateľov nebude mať kto liečiť… a ak sa to stane, bude to len a len vaša zodpovednosť.

Pretože o probléme viete odkedy ste sa stali premiérom a hoci je minister zdravotníctva z vašej strany, pre vás a aj pre Matoviča je rovnaký nepriateľ ako Sulík. Ale zdravotníci nesmú byť vaši nepriatelia, bez nich Slovensko neprežije…

Richard Raši, poslanec NR SR (HLAS – sociálna demokracia)Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…