Domov Komentáre RAŠI: Pozor na aktivistov

RAŠI: Pozor na aktivistov

0
0

V sobotu tu máme komunálne a župné voľby. Mestá a obce sú oblepené tvárami kandidátov, na sociálnych sieťach už pomaly ani iné ako volebné príspevky nenájdete.

V týchto voľbách kandidujú buď tí, ktorí už niečo dokázali a chcú vo svojej misii pokračovať. Potom tu prichádzajú mnohí nezávislí kandidáti alebo krikľúni, ktorí zatiaľ nedokázali nič, ale kričia tak hlasno, že ich je vidieť a počuť.

Keď v sobotu pôjdete hlasovať, porozmýšľajte, či človek, ktorý príde s niečím, čo nielen Vás, ale aj Vašich susedov zaujalo, je schopný svoj program aj zrealizovať.

V roku 2020 zaujal každého štvrtého Slováka istý Igor Matovič svojím výletom do Cannes. Ľudia mu dali svoju dôveru a za dva a pol roka vlády položil Slovensko na kolená, rekordne ho zadĺžil a svojimi psychickými problémami bude trápiť Slovákov zrejme ešte rok a pol.

Igor Matovič prišiel do politiky ako bohatý aktivista s myšlienkou hmotnej zodpovednosti politikov. Keď zistil, že bude riadiť štát, svojho majetku sa zbavil, prepísal ho na manželku.

Igor Matovič nie je hlúpy aktivista, on vedel, že nemá na to byť premiérom, že nemá na to byť ministrom. Ale išiel do toho a dnes mu dôveruje 8 percent občanov… Vie aj to, že raz bude za svoje vládnutie skladať účty.

Nielen pred občanmi, tí mu to verím spočítajú, ale aj pred orgánmi činnými v trestnom konaní.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: RAŠI: Zdravotníci na chvoste

Preto prosím, pri voľbách pozerajte na to, koho volíte. V strane HLAS sme stavili na ľudí, z ktorých mnohí majú skúsenosti s riadením, nie sú aktivisti, krikľúni, ale majú skutočný záujem svojim obciam a mestám pomôcť.

Mená ako Ján Nosko v Banskej Bystrici, Tímea Sotáková v Michalovciach, Ján Ferenčák v Kežmarku, Ján Blcháč v L. Mikuláši a ďalšie stovky kandidátov na primátorov, starostov a poslancov sú zárukou profesionálneho a kvalitného manažmentu samosprávy.

Preto prosím, veľmi zvažujte, komu dáte svoj hlas. Aj keď si myslíte, že samospráva vo vašom meste potrebuje zmenu, zvoľte ju tak, aby to nebola zmena k horšiemu, ako sa nám to stalo v roku 2020 na Slovensku.

Richard Raši, poslanec NR SR (HLAS – sociálna demokracia)Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…