Domov Šport Ronaldinho vo väzení žiari

Ronaldinho vo väzení žiari

0
0

Brazílčan Ronaldinho ani po oficiálnom ukončení hráčskej kariéry neprišiel na futbalových ihriskách o postavenie jagavej hviezdy. Najnovšie sa naplno predviedol v Paraguaji. Nebolo to však v žiadnom veľkom dueli, ale v zápase na väzenskej ploche v tamojšej metropole Asunción.

Ronaldinho pred niekoľkými dňami skončil v paraguajskom väzení po tom, ako ho obvinili z použitia falošného pasu pri prekročení hraníc. Keď spolu s bratom odchádzal zo Sao Paula, na letisku použili brazílske pasy.

V Paraguaji sa však legitimovali cestovnými dokladmi Paraguaja. Tie údajne dostali ako dar, no nevysvetlili, prečo sa ich rozhodli použiť. Krátke vyšetrovanie ukázalo, že pasy bratského dua sú pravé, no boli na nich pozmenené údaje.

Podľa správ viacerých médií, ktoré však neboli oficiálne potvrdené, Ronaldinhovi vlani zabavili brazílsky a španielsky pas. Dôvodom boli nezaplatené vysoké nedoplatky na daniach z nehnuteľností.

5 gólov, 6 asistencií a prasa

Po nepríjemnom incidente s paraguajskými colníkmi sa tak rozhodol spríjemniť si chvíľu tým, čo vie najlepšie – futbalom. Nastúpil vo väzenskom zápase, v ktorom strelil päť gólov a na ďalších šesť prihral.

Podľa katalánskeho webu sport.es nielenže pomohol svojmu tímu k víťazstvu 11:2, pre spoluhráčov tiež vybojoval 16-kilogramové prasiatko na grilovanie.

red, SITA, foto. internet

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…