Domov Šport SFZ aj SZĽH pozastavili podujatia, výnimkou sú najvyššie súťaže

SFZ aj SZĽH pozastavili podujatia, výnimkou sú najvyššie súťaže

0
0

Slovenský zväz ľadového hokeja (SZĽH) aj Slovenský futbalový zväz (SFZ) v súlade s prijatými opatreniami proti šíreniu koronavírusu prerušili drvivú väčšinu svojich podujatí s platnosťou od 15. októbra. V oboch prípadoch je možné organizovať iba najvyššie súťaže – v hokeji Tipos extraligu a vo futbale Fortuna ligu.

SZĽH rozhodla o pozastavení všetkých juniorských, dorasteneckých, kadetských súťaží, Slovenskej hokejovej ligy aj 2. ligy seniorov a odložila ich na neurčito.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Slovenský hokej prešetruje NAKA

„SZĽH prostredníctvom regionálnych zväzov tiež pozastavuje a odkladá na neurčito aj všetky súťaže žiakov a hokejovej prípravky.

SZĽH vydá aktualizované usmernenia po analýze doplňujúcich informácií zo strany Úradu verejného zdravotníctva a štátneho tajomníka ministerstva školstva pre šport.

Následne o nich bude informovať hokejové kluby prostredníctvom mailov aj prostredníctvom svojho webu,“ uviedli zástupcovia zväzu na webe HockeySlovakia.sk.

Rovnako tak SFZ odložil všetky súťaže mládeže, žien a dievčat riadené SFZ na neurčito. Zároveň odporučil …Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Koment 1-2/2022: Nový rok prináša množstvo udalostí i novú nádej

Do roku 2022 vstupujeme opäť s koronavírusom, ale tiež s nádejou, že pandémia čoskoro pomi…