Domov Prominenti Slávni ľudia, ktorí nezvládli slávu a úspech, čo je s nimi dnes?

Slávni ľudia, ktorí nezvládli slávu a úspech, čo je s nimi dnes?

0
0

Aj slávni ľudia sú len ľudia a robia chyby tak, ako každý z nás. Často vidíme len to, ako sa im darí, a tíško im závidíme, no veľakrát ani oni sami svoju slávu a úspech nevedia zvládať. Dostávajú sa do problémov, ktoré vedú až ku koncu ich kariéry. Stalo sa to aj týmto osobnostiam. Ešte si ich pamätáte?

#1

Chris Brown bol v minulosti jedným z najuznávanejších umelcov a spevákov R&B nielen v Amerike, ale aj po celom svete. Svoju dobrú povesť a aj kariéru si spevák zničil po tom, ako prepukli na verejnosť informácie o jeho domácom násilí.

Obeťou bola známa speváčka Rihanna, ktorá sa rozhodla, že už viac nebude trpieť agresívne správanie, v tom čase jej priateľa.

Od tohto incidentu je o spevákovi častejšie počuť v súvislosti s nejakým jeho novým problémom a hudobnú kariéru sa mu nedarí obnoviť.

#2

Speváčka Britney Spears si žila doslova americký sen už od svojich sedemnástich rokov, ale bohužiaľ bol to pre ňu príliš veľký tlak.

Predsa len do sveta šoubiznisu sa dostala ešte ako mladé a neskúsené dievča. V roku 2007 utrpela duševnú poruchu a prešla si naozaj ťažkým životným obdobím, ktoré bolo plné drog a nevhodného správania.

Našťastie sa jej podarilo spamätať sa, bola jednou z porotkýň známej speváckej súťaže X‑Factor a v súčasnosti má pravidelné vystúpenia v Las Vegas.

#3

Americká herečka Lindsay Lohan k sebe problémy doslova priťahovala. Svoju hereckú kariéru začala už ako 11-ročná, a aj to sa podpísalo na tom, že v čase dospievania svoju slávu jednoducho nezvládala.

Tínedžerské roky herečky boli sprevádzané krádežami, alkoholom a aj drogami. V posledných rokoch sa však drží viac v ústraní a vyzerá to tak, že má tieto bujaré roky už za sebou.

To, či sa jej podarí vrátiť do hereckého sveta uvidíme už tento rok. Do kín by mal zavítať nízkonákladový fantazijný triler s Lindsay v hlavnej role.

#4

Americký herec Shia LaBeouf sa preslávil najmä hlavnou filmovou rolou vo filme Wall Street: Peniaze nikdy nespia alebo v Transformeroch.

Svoju hereckú kariéru začal ešte ako detská hviezda Disney, no rovnako nezvládol stúpajúci záujem o jeho osobu a slávu, ktorá, aj v jeho prípade, každým dňom rástla.

Kvôli drogám sa dostal aj do väzenia a na nejaký čas bola jeho poslednou rola tenistu Johna McEnroa v bibliografickej dráme o tenisovom súperení Björna Borga a Johna McEnroea.

Tento rok by sa však mal vrátiť na filmové plátna, ohlásené sú dve snímky, v ktorých si zahral hlavnú postavu.

#5

Jeden z najúspešnejších a najobľúbenejších športovcov sveta, Tiger Woods, prišiel takmer o všetko, keď sa prevalili jeho aféry s rôznymi ženami, napriek tomu, že bol dlhé roky ženatý.

Tieto nesprávne kroky v jeho súkromí však ovplyvnili aj jeho profesionálny život a odvtedy to s ním, v golfe, ide dole kopcom. V roku 2017 bol zatknutý za jazdu pod vplyvom alkoholu a drog.

Minulý rok sa dokázal vrátiť do kolotoča PGA Tour a dokonca jeden turnaj dokázal aj vyhrať. Nie je to síce starý dobrý Woods, ale zdá sa, že 43-ročný golfista predsa len vrhol svoju energiu späť ku športu, ktorý miluje. Aj tento rok sa očakáva jeho účasť na viacerých veľkých turnajoch.

#6

Jeden z najznámejších amerických hercov, Mel Gibson, je však aj zároveň jeden z najkontroverznejších hercov v Hollywoode. Vedeli ste o tom?

Okrem toho, že bol zatknutý kvôli držaniu marihuany, tak svoje dobré meno si poškodil aj jeho rasistickými, antisemitskými a homofóbnymi názormi.

Jeho herecký kunšt mu však nikto nikdy neuprel a v máji tohto roku sa má do kín dostať jeho najnovší film Profesor a dáma.

#7

Americký herec Charlie Sheen, ktorý sa preslávil predovšetkým hlavnou postavou v americkom sitkome Dva a pol chlapa, si svoju kariéru zničil doslova sám.

Dlhé roky holdoval alkoholu, drogám a nedávno sa priznal aj k tomu, že je HIV pozitívny. Podľa jeho vlastných slov, to, keď mu lekári oznámili túto diagnózu, bol najväčší zlom v jeho živote.

Práve vtedy údajne prepadol drogám a alkoholu. Aj v jeho prípade je to veľká škoda, pretože išlo o veľmi talentovaného herca. Charlie sa však snaží pozbierať sa. V januári sa pochválil, že už rok je „čistý“ a jeho cieľom je ešte zbaviť sa fajčenia.

#8

Ďalším príkladom toho, že začať svoju kariéru už ako malé dieťa nie je tým najlepším krokom, je aj americký spevák Justin Bieber. V posledných rokoch bol neraz prichytený s fľašou v ruke napriek tomu, že ešte nemohol alkohol piť.

Viackrát napadol svojich fanúšikov, či ničil cudzí majetok. Neraz mal kvôli tomu problémy aj so zákonom. Minulý rok sa však oženil a vyzerá to tak, že spevák dospel a už nepotrebuje robiť zbytočné problémy, aj keď fanúšikov minulý týždeň poriadne nahneval.

S manželkou na sociálnej sieti oznámili, že čakajú dieťa, problém však bol, že správa bola len súčasťou žartíka na prvého apríla. Nuž svoje rebelské ja predsa len celkom nezaprie.

#9

Hotelová dedička a bývalá televízna hviezda Paris Hilton sa preslávila predovšetkým vďaka jej párty životu, ktorý bol plný alkoholu a drog. Posledné mesiace o nej však už nie je tak často počuť.

Asi si aj ona sama uvedomovala, že to preháňala. Dnes sa viac venuje svojmu biznisu, predovšetkým v rámci modelingového sveta.

#10

Herec Macaulay Culkin je známy predovšetkým z dnes už kultových filmov „Sám doma“, bez ktorých si nevieme predstaviť žiadne Vianoce. Ten však svoju detskú slávu vôbec nezvládol a podľahol tvrdým drogám.

O tom, že ho drogy naozaj poznačili, svedčí aj fakt, že dnes by ste ho spoznali len naozaj veľmi ťažko. Napriek tomu sa dnes už 38-ročný herec a tiež spevák snaží zaradiť do pracovného života.

Minulý rok napríklad pre jedného z internetových gigantov natočil reklamu na motív „Sám doma po 28 rokoch“.

Radoslav Hoppej, sam, foto: internet

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Prominenti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…