Domov Šport Slovan bojuje o divákov

Slovan bojuje o divákov

0
0

Podľa zmien v COVID automate, ktoré minulý štvrtok oznámila Vláda SR, môže byť na hromadnom podujatí v červenom okrese prítomných len 200 divákov v režime OP (očkovaní a prekonaní). To podľa športových klubov znamená výrazné škrty cez rozpočet.

Futbalový Slovan pripravujúci sa na dôležitý zápas Európskej konferenčnej ligy proti Solúnu sa rozhodol konať. Vedenie ŠK Slovan Bratislava adresovalo minulý piatok otvorený list kompetentným osobám v súvislosti s výrazným obmedzením počtu divákov na hromadných športových podujatiach.

Generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml. v ňom požiadal o zmenu Covid automatu, konkrétne opatrení týkajúcich sa hromadných podujatí.

V liste konštatuje, že „prvýkrát za posledných 15 rokov má slovenský futbalový klub reálnu šancu na postup zo skupinovej fázy európskeho pohára medzi 16 najlepších klubov Európskej konferenčnej ligy UEFA.

Naši hráči v takto dôležitom zápase prichádzajú o podporu fanúšikov a o legitímnu výhodu domáceho prostredia, ktorú nám táto súťaž garantuje.

Je to krutá rana nielen pre klub, ale aj pre hráčov, všetkých fanúšikov, širokú futbalovú verejnosť, s veľkými nielen ekonomickými dôsledkami teraz i do budúcna…Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Deň, keď Little boy zničil Hirošimu

6. augusta uplynie 77 rokov od prvého použitia nukleárnej zbrane armádou USA. Tú využili p…