Domov Šport Slovenské legendy pri oslave výročia pokorili „bratov“

Slovenské legendy pri oslave výročia pokorili „bratov“

0
0

Minulú sobotu sa v popradskej aréne uskutočnil zaujímavý exhibičný duel medzi legendami slovenského a českého hokeja. Zápas bol oslavou stého výročia vzniku Československej republiky.

Legendy slovenského hokeja ako Miroslav Šatan, Ľubomír Višňovský, Jozef Stümpel či Ján Lašák si opäť obliekli reprezentačný dres. Aj keď to bolo len na jeden zápas, ktorý mal navyše punc exhibície, bolo sa na čo pozerať. České a slovenské legendy takto dôstojne oslávili významné historické jubileum.

O triumfe rozhodol popradský miláčik

Slovenský tím bol tvorený najväčšími hokejovými hviezdami posledných dvoch desaťročí, pričom nechýbali ani majstri sveta z roku 2002.

V tíme vedenom úspešným trénerom Jánom Filcom sa s dvojkrížom na hrudi predstavili gólmani Lašák, Lipovský, Klempa, obrancovia Višňovský, Podhradský, Obšut, Suchý, Sekeráš, Pavlikovský, Milo, Droppa a útočníci Nedorost, Stümpel, Šatan, Pavlikovský, Kroták, Jánoš, Vorobel, Vaic, Filip, Školiak, Pucher a Uram.

V kvalitnom „bratskom“ derby zvíťazili slovenské legendy 8:7, keď len pár sekúnd pred koncom rozhodol o triumfe našich farieb domáci miláčik publika Arne Kroták.

sam, foto: TASR, SITA

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…