Domov Šport Tatar sa vrátil do 1. formácie

Tatar sa vrátil do 1. formácie

0
0

Hokejový Montreal Canadiens po sérii neuspokojivých výsledkov odvolal trénera Claudea Juliena. V kanadskom tíme NHL pôsobí aj slovenský útočník Tomáš Tatar, ktorý v posledných zápasoch pod Julienom vypadol zo zostavy. Canadiens dočasne povedie Dominique Ducharme.

Tak ako nebol Julien spokojný s výnonmi slovenského útočníka, tak nebolo vedenie Canadiens spokojné s výsledkami, ktoré tím v poslednom čase pod jeho vedením dosahoval. Väz mu definitívne zlomila séria troch prehier v rade a minulú stredu na lavičke Montrealu skončil.

Šesťdesiatročný Julien viedol mužstvo ako hlavný tréner uplynulých päť rokov. Okrem Juliena skončil v klube aj jeho asistent Kirk Muller. „Chceli by sme sa poďakovať Claudeovi a Kirkovi za ich prínos počas uplynulých piatich rokov. Mám veľký rešpekt k týmto dvom mužom, ich prácu si vysoko cením,“ uviedol generálny manažér tímu Marc Bergevin v klubovom stanovisku.

Montreal dočasne povedie Dominique Ducharme. „V osobe Dominiquea Ducharmea vidíme nádejného trénera, ktorý vnesie do kabíny nový život a energiu. Cítime, že náš tím dokáže dosiahnuť vysoký štandard. Nastal čas na zmenu,“ doplnil Bergevin.
Tatar s gólom v elitnej formácii

V premiére na poste hlavného trénera však neuspel, keď v noci na piatok podľahol jeho tím na ľade Winnipegu 3:6. V tomto zápase sa presadil aj slovenský útočník vo farbách Canadiens Tomáš Tatar, ktorého Ducharme vrátil do elitnej formácie k Brendanovi Gallagherovi…Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Deň, keď Little boy zničil Hirošimu

6. augusta uplynie 77 rokov od prvého použitia nukleárnej zbrane armádou USA. Tú využili p…