Domov Šport Tatar si otvoril gólové konto ako „diabol“

Tatar si otvoril gólové konto ako „diabol“

0
0

Slovenský hokejový útočník Tomáš Tatar si hneď pri premiére v drese New Jersey Devils otvoril svoj strelecký účet. K jednoznačnému víťazstvu v príprave hokejovej NHL nad New Yorkom Rangers 7:1 prispel gólom a asistenciou.

Tatar by chcel v novom tíme zabudnúť na nevydarenú minulú sezónu, keď v Montreale neraz sledoval zápasy Canadiens len z tribúny. Do novej sezóny vykročil najlepšie ako mohol, keď ho okrem jasného víťazstva môžu tešiť aj dva kanadské body. V zápase s newyorskými Rangers v 27. minúte zvyšoval na 4:1 a v tretej tretine asistoval pri piatom góle domácich.

Slovenský útočník zaznamenal aj jeden plusový bod a dve trestné minúty a vyhlásili ho za tretiu hviezdu zápasu. „Hokej mi už veľmi chýbal. Tešil som sa na to, keď konečne naskočím na ľad a začnem si to užívať. Tak to aj bolo a veľmi som prežíval vzrušenie z každého momentu,“ uviedol Tomáš Tatar, ktorý prišiel do Devils ako voľný hráč v lete…