Domov Šport Tatar strelil 1. gól v drese „diablov“

Tatar strelil 1. gól v drese „diablov“

0
0

Slovenský hokejista Tomáš Tatar si otvoril gólový účet v prebiehajúcej sezóne NHL. V noci na piatok pomohol jedným presným zásahom k víťazstvu New Jersey 4:0 nad New Yorkom Islanders, za ktorý nastúpil jeho krajan Zdeno Chára.

Tatar sa v 12. zápase sezóny dočkal premiérového gólu v drese Devils. Tridsaťročný útočník, ktorý prišiel do New Jersey pred sezónou po trojročnom pôsobení v Montreale, zvýšil na konci druhej tretiny na 2:0 pre Devils, keď v presilovke nohou vo výskoku tečoval strelu Dougieho Hamiltona od modrej čiary.

Dosiahol tak svoj piaty kanadský bod (1+4) v tomto ročníku. „Nebol to najkrajší gól, ale konečne mi to tam padlo,“ tešil sa Tatar po svojom premiérovom zásahu v drese New Jersey.

„Samozrejme, cítil som už určitý tlak, keďže som dlhšie neskóroval. Príliš som si ho však nepripúšťal, pretože šance som mal už aj predtým a bolo otázkou času, kedy to zlomím.

Jednoducho som sa snažil zlepšovať každý zápas a ‚makať‘ na sebe,“ komentoval Tatar, ktorého vyhlásili za druhú hviezdu stretnutia…Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…